Garmin Forerunner 165 - kezdő szintű tréning

Negyven-tól négyszázezer forintig kapható GPS-es óra futáshoz, séta-hoz és kerékpározáshoz, és mivel fontosabb a testmozgás annál, hogy mivel követjük azt, ha egy belépő Redmi Watch vagy Amazfit ösztönöz a sportcipő felhúzására, válasszuk azt megbízható útvonalrögzítéssel, megfelelő pulzusméréssel és egyszerű adatgyűjtéssel.

garmin_forerunner_165_kezdo_szintu_trening.png

A következő minőségi szint tripla áron indít, 120 ezer forintért viszont egy Galaxy Watch6 már tartalmazza az EKG és vérnyomásmérés funkciót, rendelkezik nyílt operációs rendszerrel és Google/Samsung integrációval, az Apple Watch SE pedig ugyanezt kínálja EKG/vérnyomásmérő nélkül, de nagyobb ökoszisztémával, pontosabb szenzorokkal, számos alkalmazással és 32 GB-os tárolóval.

Az okos funkciók, mozgáskövetés és egészségügyi felügyelet szentháromsága egész napra nélkülözhetetlen kellékké tette a modern órákat, így egyre kevesebb előnye van a sportra specializált, egyszerűbb termékeknek, és már a Garmin sem kínál ilyesmit.

Elvégre megvan az egyszerű értesítéskezelés, a hatékony órafizetés, a stílusos számlapok és széles színválaszték, valamint lassan minden kategóriában az AMOLED kijelző. A hangsúly inkább a mobil összhang helyett egyszerűen csak a tartozék ökoszisztémán van.

A Forerunner a futáshoz specializált széria, ám ez a megkülönböztetés elvesztette értelmét egy olyan kiváló óra esetében, mint a 965 260 ezerért, de a 265/265S is ügyesen kombinálja a tudást 200 ezerért.

Amíg a Forerunner 55 továbbfejlesztett verziója nem jelenik meg 100 ezer forint alatt, a 165 jelenti az AMOLED belépőszintet 110 ezerért zenefunkciók nélkül, 130 ezerért pedig 4 GB-os tárolóval MP3 fájlok másolására és az offline használatra (a YouTube Music nem támogatott) a Spotify, a Deezer és az Amazon Music platformokon.

garmin_forerunner_165_kezdo_szintu_trening_1.png

Megvan az 1,2 hüvelykes apró, de 390 pixeles éles és érzékeny kijelző, a 4. generációs Elevate pulzoximéter, az alti-barométer, az iránytű, a gyorsulásmérő, a háromcsatornás műholdvevő (GPS, GLONASS, Galileo), a hőmérő, a Garmin Pay, a WiFi, ANT+ és Bluetooth kapcsolat, vagyis a teljes szenzorcsomag.

A bejegyzés trackback címe:

https://techgeek.blog.hu/api/trackback/id/tr1618404651

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása